Омелян ратує за власний лоукостер та автобан
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян закликає уряд надати фінансування для будівництва швидкісного автобану, що з’єднає Україну з Європейським союзом. Мова йде про трасу, яка сполучатиме Одесу з польським Гданськом. Омелян стверджує, що вже до кінця цього року можна розробити план спорудження транспортного коридору, а у 2018 році за домовленістю з Єврокомісією повинне розпочатися укладення дорожнього полотна.  

Чиновник переконаний, що проект є затребуваним завдяки наданню громадянам України права подорожувати Європою без віз. Втім, експерти налаштовані досить скептично: громадськість зараз значно більше зацікавлена у ремонті вже наявних автомобільних шляхів, а не будівництві нових. До того ж, автобан майже гарантовано буде платним, а до цієї новації вітчизняні водії ще не готові.

Володимир Омелян також виступив з ініціативою створити власну українську лоукост-авіакомпанію. 51% акцій перевізника мають належати державі, а 49% – іноземним інвесторам. На жаль, враховуючи досвід Ryanair, можна не сумніватися, що плани урядовця заблокує монополіст ринку – компанія МАУ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram