Рабінович закликав молодь: "Давайте разом будувати успішну країну"
Загрузка плеера...

Народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович зустрівся з молоддю та розказав про реалії української політики з власного досвіду. Розмова пройшла в рамках проекту "Школа помічника народного депутата".

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя":

"Сегодня поменялась страна. Сегодня есть возможность и обязанность каждому вспомнить слова президента США о том, что мы сегодня должны подумать о том, что мы можем дать своей стране, а не что может наша страна дать нам. Сейчас это именно так. То, что я увидел за три года пребывания в Раде, это не политика, а что-то совершенно другое. В Украине образовалась другая система управления".

Під час лекції народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович розповів про низку проблем і викликів, які зараз має вирішити Україна, а також запропонував свій рецепт виходу із ситуації.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя":

"У нас есть одна проблема, одна технология, которую придумали в свое время: побеждать должен или восток, или запад. Эта технология придумана, чтобы разделить украинцев и править. Вот это главное, что нам надо поломать. Поэтому я собираюсь против всех технологий мира. Мне все говорили, что нельзя, работай со своим электоратом, работай на востоке или в центре. Ничего такого мы делать не будем. Я хочу посадить в лодку "За життя" все самое несовместимое. Что это такое? Самые крайние части Украины".

В рамках заходу присутні не лише послухали успішного бізнесмена та політика, але і мали нагоду поспілкуватися з ним та поставити депутату запитання, які їх хвилюють. Зокрема, мова йшла про економічну, політичну, соціальну ситуацію в країні, ефективність роботи українського парламенту та уряду. Обговорювали присутні і вектор розвитку нашої держави, а також зміст реформ, які б змогли реально покращити життя громадян.

Сергій, підприємець:

"Вадим Рабинович сам по себе очень интересный человек. Его всегда интересно слушать, он правильно рассказывает, знает, как расставить акценты. Я задавал вопрос о беспределе сотрудников прокуратуры. Я говорил о своем случае, который длиться с 2011 года. Прокурор взял взятку и закрыл дело. Никто на это не реагирует. Мне хотелось услышать точку зрения человека, который не был связан ни с одной из предыдущих властей".

Олександр, юрист:

"Я задоволений відповіддю на своє запитання. Так, я цікавлюся політикою та хочу у подальшому йти у велику політику. Вадим Рабінович мені цікавий як політик, як бізнесмен та як особистість. Тому я отримав хороший досвід, послухавши його лекцію ".

Під час спілкування з лідером партії "За життя" Вадимом Рабіновичем чимало присутніх висловили бажання стати частиною його команди, яка має свою стратегію для вирішення всіх нагальних питань в державі та дієвий план успішного розвитку України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram