Раді не допоможе навіть молитва
Загрузка плеера...

Законотворча криза Верховної Ради України досягла свого апогею. Замість того, аби ухвалювати по-справжньому важливі рішення, здійснювати реформи та надавати своєчасні дозволи на покарання корупціонерів, депутати пропонують додати до пленарних засідань трохи духовності.

Група обранців на чолі з Оксаною Білозір, Олегом Березюком та Юрієм Павленком пропонує внести зміни до Регламенту українського парламенту щодо обов’язкового виконання молитви "Отче наш" після відкриття пленарних засідань. Законопроект зареєстровано 13 липня та позначено рубрикою "Державне будівництво".

Годі й казати, що пропозиція депутатів протирічить одному з базових демократичних принципів – а саме, відокремленості держави від релігії, що чітко задекларована статтею 35 Конституції України. У сесійній залі зібрані представники різних віросповідань, і змушувати їх усіх читати текст, що вважається священним лише у християнстві, – це грубе порушення прав людини. До того ж, є великий сумнів, що навіть звернення до вищих сил посприяє ефективній роботі Верховної Ради.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram