Ару відібрав у Фрума жовту майку
Загрузка плеера...

На багатоденці "Тур де Франс" відбулася зміна лідера генеральної класифікації. Після 12-го етапу британець Крім Фрум змушений був віддати жовту майку чемпіонові Італії Фабіо Ару з команди "Астана".

У четвер спортсмени подолали 214,5 кілометрів з кількома серйозними горами, зокрема й найвищої категорії. Стівен Каммінгс провів сольну атаку перед фінальними підйомами, але фаворити гонки встигли наздогнати його ще до вирішальних кілометрів. Вчергове розчарували вболівальників Наїро Кінтанта та Альберто Контадор – капітани своїх команд не втримали темпу основної групи і програли близько двох хвилин, практично втративши шанси на перемогу у загальному заліку.

На останніх сотнях метрів дистанції спробу атаки здійснив Фабіо Ару. Італійцеві вдалося "відчепити" Фрума і привезти триразовому переможцеві "Туру" понад 20 секунд переваги. Втім, етап виграв не він, а француз Ромен Барде. Колумбієць Рігоберто Уран перетнув фінішну лінію другим.

Перед найкоротшим і найбільш гірським етапом у День взяття Бастилії Ару виграє у Фрума шість секунд. Барде завдяки своєму успіху піднявся на третій щабель генеральної класифікації.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram