На "Стіні" розікрали величезні кошти
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України розслідує факт масштабного розкрадання бюджетних коштів під час будівництва проекту "Стіна" на кордоні з Росією. Про це повідомила прес-служба відомства.

За даними слідства, чиновники Державної прикордонної служби разом із приватними підприємцями протягом 2016-2017 років привласнили понад 100 млн гривень.

Ці бюджетні кошти змогли вивести у власні кишені шляхом придбання на користь державного органу товарів, робіт та послуг під час облаштування україно-російського кордону.

Нагадаємо, що розслідуванням можливого розкрадання грошей на проекті "Стіна" ще минулого року займалися Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Головним ініціатором побудови укріплень на кордоні з Росією був тодішній прем'єр Арсеній Яценюк. Він переконував, що споруда стане надійною перешкодою. Однак експерти й аналітики відразу вказували на те, що цей проект містить у собі велику кількість корупційних ризиків.

Наразі за 3 роки будівництва "Стіни" змогли виконати тільки близько 15% від запланованого, а депутати з "Народного фронту" постійно скаржаться на недостатнє фінансування проекту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram