Князєв відмовився коментувати скандали
Загрузка плеера...

Очільник Національної поліції України Сергій Князєв дав велике інтерв’ю одному з вітчизняних видань. Головний коп похвалився статистичними показниками за перше півріччя, але відмовився коментувати теми, що цікавлять громадськість – зокрема, скандали у Княжичах та Кривому Озері.

Князєв повідомив журналістам, що із січня до червня цього року кількість вчинених злочинів зменшилася на 17%. Майже на третину рідше на вулицях міст траплялися розбої та грабежі. Крім того, поліцейські вже встигли конфіскувати понад 1200 одиниць вогнепальної зброї, в той час як у 2016 році незаконних "стволів" вивели з обігу лише 733.

Говорячи про успіхи, голова Нацполіції намагався уникати згадок про невдачі патрульної служби. Князєв дуже неохоче зізнався, що в ДТП було розбито близько 400 поліцейських автомобілів. І лише мала їх частина була відремонтована і повернена на вулиці. Тож не дивно, що у спальні райони столиці, наприклад, екіпажі зараз заїжджають рідко.

Що ж стосується найбільш резонансних скандалів, пов’язаних зі співробітниками МВС, – подій у Княжичах та Кривому Озері, - Князєв обмежився лише стандартними фразами "звертайтеся за подробицями до ГПУ" та "чекаємо на рішення слідства". Судячи з усього, головний коп не бажає нести відповідальність за інциденти, що сталися ще за часів перебування на посаді його попередників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram