У порту Криму помітили ще 2 газові турбіни
Загрузка плеера...

Скандал із поставкою турбін концерну Siemens у Крим в обхід санкцій тільки набирає обертів. Журналісти у порту Феодосії помітили ще дві газові турбіни, які за розміром та формою нагадують продукцію німецького виробника.

За даними видання, знахідка складалася з чотирьох циліндричних предметів довжиною кілька метрів, які були покриті синіми і сірими брезентами. Однак поки немає підтвердження, що це були саме турбіни Siemens. Зокрема, в компанії зазначили, що не можуть підтвердити чи спростувати цю інформацію.

Водночас представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт уже заявив, що Берлін відстежує події навколо можливої поставки турбін Siemens до Криму. Він додав, що зараз обговорюються можливі наслідки таких "абсолютно неприйнятних" дій, проте необхідно з'ясувати всі деталі ситуації.

Нагадаємо, що раніше агентство Reuters із посиланням на три обізнані джерела повідомляло, про завезення у Крим двох газових турбін Siemens для електростанцій в обхід санкцій.

У РФ заявили, що завезені турбіни російського виробництва, однак потім держкомпанія "Технопромекспорт" підтвердила транспортування саме продукції Siemens. Проте була озвучена версія, що обладнання придбане на вторинному ринку. Виробника турбін розкрити відмовилися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram