Вибори ввели прем’єрку у шоковий стан
Загрузка плеера...

Жінка у британській політиці має бути сильною. Лідер Консервативної партії Тереза Мей усіляко намагається відповідати образу "залізної леді", створеному її легендарною попередницею Маргарет Тетчер. Втім, іноді прем’єр-міністр Сполученого Королівства все ж здатна зізнатися у власній слабкості.

В останньому інтерв’ю BBC пані Мей вперше відверто прокоментувала результати парламентських виборів, що відбулися у червні. За словами політика, вона до останнього сподівалася на краще та вірила, що її однодумці зможуть зберегти більшість. Але результати волевиявлення стали для прем’єрки, цитуємо, "абсолютним шоком". Дізнавшись дані екзит-полів, Мей декілька хвилин не могла усвідомити, що сталося, і лише обійми чоловіка вивели її зі стану заціпеніння. Лідерка консерваторів почувалася спустошеною і навіть дала волю сльозам.

Незважаючи на біль та розчарування, Тереза Мей одразу відкинула варіант відставки з посади голови Кабінету. Вона була переконана, що країні у час труднощів був конче необхідний дієвий сильний уряд. Власне, саме під таким гаслом консерватори йшли на вибори.

Нагадаємо, що правляча партія втратила абсолютну більшість у британському парламенті. Натомість лейбористи Джеремі Корбіна зміцнили свої позиції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram