Герої вимагають розпуску парламенту
Загрузка плеера...

Учасники антитерористичної операції надіслали Президентові України Петру Порошенку відкритого листа. У ньому вони просять гаранта Конституції розпустити Верховну Раду та захистити їх від свавілля можновладців.

Безпосереднім приводом для звернення стало провальне голосування за притягнення до відповідальності нардепів-корупціонерів. Бійці АТО стверджують, що політики, які прийшли до парламенту на крові Небесної Сотні, не мають права ганьбити себе особистим збагаченням. Нинішнє скликання Ради відзначилося лише руйнуванням пенсійного фонду та медицини, а також тарифним геноцидом населення. 

Воїни відзначають, що єдиним досягненням влади за минулі руки можна назвати безвіз. Втім, більшість українців не можуть скористатися перевагами відкритих кордонів, оскільки через скорочення робочих місць, інфляцію та девальвацію національної валюти не мають коштів на поїздки.

АТОвці скаржаться не лише на народних обранців, але й на чиновників нижчого рангу. Повернувшись додому, герої змушені боротися з бюрократією, аби довести можновладцям своє право на пільги та реабілітацію.

Останній заклик у листі звучить так: "Не йдіть шляхом Януковича чи Чаушеску! Оголосіть дострокові парламентські вибори!"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram