Для львівського сміття прийняли дворічну програму
Загрузка плеера...

У Львівській обладміністрації затвердили дворічну програму поводження з твердими побутовими відходами. Прес-служба установи повідомила, що це забезпечить постійне і безперебійне вивезення сміття з обласного центру.

У обласній адміністрації зазначили, що візьмуться впорядкувати вже наявні полігони для відходів та облаштувати нові. У документі передбачено зниження санітарно-епідеміологічної небезпеки і негативного впливу на довкілля від звалищ на території області.

Зазначимо, що наприкінці травня міська влада передала обласним чиновникам повноваження на роботу з львівським сміттям. Таке розподілення триватиме два роки. За цей час Львів має заплатити 600 млн грн. До того ж, у середу Кабінет Міністрів передав Львівській ОДА ще 50 мільйонів для зберігання і захоронення побутових відходів.

Зазначимо, що впродовж останніх днів ситуація у Львові покращилась. Звідси вивезли майже половину сміття, яке накопичилось у місті. Втім, тут і досі знаходиться більше 4,5 тисяч тонн відходів, більше 1200 сміттєвих майданчиків – переповнені.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram