Міськрада Львова причетна до оборудок з нерухомістю
Загрузка плеера...

Чиновників Львівської міськради обшукали правоохоронці. Співробітники СБУ та поліції розслідують незаконні оборудки з нерухомістю, що перебувала у комунальній власності. Дозвіл на обшук дав Галицький районний суд Львова.

Силовики підозрюють посадовців управління комунального майна та департаменту економічного розвитку у тому, що вони незаконно перевели у приватну власність більше20 комунальних об'єктів. Це історичні будівлі у центрі міста, що коштують мільярди гривень. У приміщенні міськради шукали оригінали документів про нерухомість.

Правоохоронці також навідались додому до Інни Свистун, начальниці управління комунальної власності. Жінка вже поскаржилась на дії правоохоронців. За її словами, під час слідчих дій їй навіть не дозволили погодувати немовля. Чиновниця запевнила, що тих аферистів, які насправді привласнили нерухомість, поліція не потурбувала.

Як стало відомо медійникам, поліція і СБУ планують обшукати ще кількох посадовців. У обласній прокуратурі припускають, що до масштабної розтрати причетні п'ять осіб. Правоохоронці додали, що чиновники міськради чинили спротив, затягуючи подання переліку будинків, які незаконно перевели у приватну власність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram