Ще один поляк мріє про Україну без Бандери
Загрузка плеера...

Після заяви вітчизняного МЗС щодо неприпустимості слів голови польського зовнішньополітичного відомства про ветування вступу України до ЄС через Бандеру шантаж з боку Польщі не припинився. Ще один член уряду нашого західного сусіда відмовляє українцям у праві самостійно трактувати власну історію. До Вітольда Ващиковського приєднався заступник міністра оборони Міхал Дворчик.

За словами політика, неприпустимими є як націоналістичний, так і радянський погляди на події минулого століття. Пан Дворчик звернув увагу на те, що Президент України Петро Порошенко намагається не коментувати безпосередньо питання, пов’язані з діяльністю ОУН та УПА. Гарант не висловлює прихильності до точки зору голови Інституту національної пам’яті Володимир В’ятровича. Втім, Порошенко, як вважає поляк, "приймає історичну політику Інституту".

Дворчик називає події на Волині 1943-1944 років геноцидом і стверджує, що Польща не дозволить Україні йти в ЄС, прославляючи тих, хто був причетний до тієї трагедії. При цьому він переконаний, що держави мають зберегти дружні стосунки та продовжити співробітництво. Певно, політику не втямки, що дружба ніколи не будується на шантажі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram