Київські "профспілки" закриють гігантською рекламою
Загрузка плеера...

Столичні чиновники вчергове довели, що не вміють вчитися ні на чужих, ні на власних помилках. За час реконструкції столичного Будинку профспілок, який згорів під час Революції Гідності, активісти неодноразово захищали споруду від ганебних спроб осквернити місце загибелі учасників Євромайдану.

Зокрема, саме через обурення громадськості один з мобільних операторів, що розмістив на фасаді банер, змушений був невдовзі його демонтувати. Втім, не минуло й року, як Київська міська держадміністрація офіційно дозволила використовувати будинок як рекламну площу.

КМДА вистачило нахабства надати компанії "Ай Ем Ей Медіа" право на встановлення гігантського панно розміром майже 4,5 тисячі квадратних метрів. Для цього можновладці змінили попередню концепцію розміщення рекламних засобів, яка забороняла настільки великі банери в центрі міста.

Про всяк випадок нагадаємо, що не так давно столична адміністрація оголосила про боротьбу із зовнішньою рекламою біля історичних об’єктів і почала показово демонтувати сітілайти. Судячи з рішення КМДА щодо профспілок, робилося це, що називається, для відводу очей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram