ГПУ провела обшуки в "Укренерго"
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України оголосила про проведення низки обшуків у приміщеннях Національної енергетичної компанії "Укренерго", а також у суб'єктів господарської діяльності, які підконтрольні їй.

Як зазначає прес-служба ГПУ, слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування за фактом організації злочинної схеми розкрадання державних коштів, зловживання владою або службовим становищем, службового підроблення документації посадовими особами "Укренерго" в особливо великих розмірах при співучасті зі службовими особами Національної комісії з регулювання ринку енергетики і комунальних послуг.

Всеволод Ковальчук, т.в.о. директора НЕК "Укренерго":

"Добре, що після спроби не допустити співробітників на роботу все-таки люди змогли приступити до роботи, диспетчерська отримала нову зміну, бо насправді була спроба не допустити навіть оперативний персонал, який перед цим відпрацював 12 годин і їх треба було змінити. Але ці питання ми вирішили в робочому порядку".

В.о. керівника "Укренерго" Всеволод Ковальчук назвав обшуки пресингом, типовим для стилю роботи українських правоохоронних органів. Він також зазначив, що силовики не пускали людей на робочі місця.

Ковальчук зауважив, що такого роду пресинг траплявся щоразу, коли в компанії ламалася чергова схема, знижувалися ціни на тендерах або починалися структурні зміни в якомусь із напрямів. Керівник також додав, що обшуки пройшли і в нього дома, однак ніяких компрометуючих документів правоохоронці не знайшли, бо їх просто немає.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram