САП хоче зняти імунітет зі ще одного депутата
Загрузка плеера...

Спеціалізована антикорупційна прокуратура ініціювала зняття недоторканності з народного депутата від "Народного фронту" Дениса Дзензерського. Відповідне подання на погодження генпрокурору вніс очільник САП Назар Холодницький.

Правоохоронці підозрюють народного обранця в декларуванні недостовірної інформації. Зокрема, йдеться про приховування в декларації фінансових зобов’язань на суму близько 2 чи 3 млрд грн.

Холодницький також зауважив, що інкримінована парламентарію стаття – це злочин, не пов’язаний із позбавленням волі. Тому там не буде необхідності звертатися із поданням про арешт чи затримання.

Нагадаємо, що генпрокурор вніс подання у Верховну Раду на позбавлення недоторканності 6 народних депутатів: Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Борислава Розенблата, Максима Полякова, Олеся Довгого і Михайла Добкіна.

Наразі парламентарії дали згоду на позбавлення імунітету тільки трьох своїх колег: Розенблата, Полякова і Довгого. При цьому лише у випадку із Розенблатом регламентний комітет Ради визнав докази Генпрокуратури обґрунтованими.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram