Гарант знову зацікавився справою Шеремета
Загрузка плеера...

Українська влада продовжує ганебну радянську традицію згадувати про справи та обіцянки лише напередодні знакових дат. Наступного тижня виповниться рік з дня резонансного вбивства журналіста Павла Шеремета. І саме зараз Президент Петро Порошенко звернувся до правоохоронних органів із закликом публічно прозвітувати про результати розслідування цього злочину.

До честі гаранта, варто зазначити, що він не вперше звертає увагу слідчих на необхідність оприлюднення їх напрацювань. На початку червня Петро Олексійович вже заявляв про те, що очікує на звіт, але реакції на слова голови держави з боку Міністерства внутрішніх справ не було.

Справа Шеремета, на жаль, є типовим прикладом бездіяльності вітчизняних органів правопорядку. Найбільш цінні свідчення – номер машини, що стояла в ніч перед вибухом перед будинком Павла, та особу водія – вдалося отримати не слідчим, а журналістам. Допит підозрюваного, яким виявився колишній співробітник СБУ Ігор Устименко, не дав жодних результатів. Вбивство сталося майже рік тому – але влада так і не змогла відповісти на питання, хто і за що підірвав автівку працівника ЗМІ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram