Жінки визначилися зі складом півфіналів

У вівторок свої корективи у розклад дев’ятого дня Вімблдонського турніру внесла примхлива лондонська погода. Через дощ вечірні матчі могли проводити лише на центральному корті, обладнаному розсувним дахом.

Ще до зливи путівку до півфіналу у жіночому одиночному розряді встигли оформити американка Вінус Вільямс та іспанка Гарбіньє Мугуруза. П’ятиразова переможниця Вімблдону помстилася Олені Остапенко за поразку українки Еліни Світоліної. Для цього спортсменці зі Сполучених Штатів знадобилося лише два сети – 6:3 та 7:5. Мугуруза теж не стала затримуватися на корті надовго – слабкий супротив росіянки Світлани Кузнєцової вона зламала за одну годину п’ятнадцять хвилин.

Найбільш принциповим протистоянням дня виявився матч британки Йоханни Конти та румунки Сімони Халеп. Перший сет на тай-брейку виграла друга сіяна, але за шаленої підтримки публіки Конта не лише зрівняла рахунок, але й вирвала перемогу у вирішальній партії. Йоханна стала першою підданою Її Величності, що вийшла до півфіналу Вімблдону за майже сорок років.

Титул головного відкриття цьогорічного турніру, безумовно, належить словачці Магдалені Рибаріковій. 87-а ракетка світу, кращим досягненням якої був третій раунд у 2015 році, сенсаційно дісталася півфіналу, обігравши американку Коко Вандервеге. Рахунок зустрічі – двічі по 6:3 на користь Магдалени.