Нардепи про скасування недоторканності - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У опитуванні телеканалу NewsNetwork народні депутати України прокоментували, чи відмовиться Верховна Рада від недоторканності для парламентарів.

Ігор Луценко, народний депутат України (фракція "Батьківщина"):

"Що стосується оптового зняття недоторканності – то я би починав із зняття недоторканності з нашого шановного президента. Я маю на увазі не Порошенко, а інституцію взагалі. Якщо зняти недоторканність і залишити колосальні повноваження, це буде колапс демократії у державі. І будь-який конституціоналіст це підтвердить. Потрібно рухатися поступово і планомірно, відбудовувати правильний інститут президента, правильні правоохоронні органи. І, звісно, якщо є проблемою для них, то модифікувати інститут імунітету депутатів".

Юрій Бойко, голова фракції "Опозиційний блок":

"Ми – "ЗА", щоб була скасована недоторканність президента, суддів, депутатів. Це те, що вимагає суспільство. Ми з задоволенням це підтримаємо".

Роман Семенуха, народний депутат України (фракція "Самопоміч"):

итання не в тому, щоб голосувати чи не голосувати. Ми усі обіцяли зняти депутатську недоторканність. Те, що ми сьогодні чуємо заяви, депутати регламентного комітету беруть знов на себе функції слідчого, прокурора, судді. Оцінювати – достатнє подання, обґрунтоване, необґрунтоване. Не маємо волі в залі на зняття для всіх – давайте знімати з тих, на кого є підозри. Обґрунтоване чи ні – є суд. Є депутати, які є грамотні люди. Я думаю, вони можуть захистити свою честь і гідність в суді".

Михайло Головко, народний депутат України (позафракційний):

"Маю сумніви, що питання буде вирішено в парламенті в цілому через зміни в Конституцію, бо 300 голосів цей парламент не дасть. Це зрозуміло".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram