ЄС остаточно ратифікував Угоду про Асоціацію
Загрузка плеера...

У вівторок, 11 липня, Рада Європейського союзу остаточно схвалила Угоду про Асоціацію з Україною, таким чином завершивши процес ратифікації, що тривав понад три роки.

Затвердження історичного документу, за який було заплачено кров’ю тисяч наших співвітчизників, затягувалось Королівством Нідерланди. 6 квітня 2016 року на консультативному референдумі за досить низької явки голландці не підтримали Угоду. Через це обом палатам парламенту держави довелося повторно проводити процедуру голосування. Ратифікаційні грамоти були передані до Брюсселя лише місяць тому.

Згідно з законодавством Європейського союзу, асоціація набуває чинності в повному обсязі з першого числа другого місяця після остаточного схвалення 28 державами, Європарламентом, Євратомом та Радою ЄС. Тож імплементація положень, що стосуються зовнішньої політики, безпеки, правосуддя, міграції, фінансів, науки та техніки розпочнеться 1 вересня. Президент України Петро Порошенко вважає, що осінь ознаменує якісно новий етап на шляху нашої країни до членства в Євросоюзі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram