МВС побачило зменшення рівня злочинності
Загрузка плеера...

Протягом першого півріччя цього року рівень зареєстрованої злочинності в Україні знизився на 17%. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

За його словами, аналіз подій першої половини року дає обнадійливу аналітику, адже за окремими видами злочинів падіння дуже відчутне. За кількістю розбоїв зниження на 26%, грабежів – 32%, за хуліганство і викраденнях машин – 27%, зґвалтування – 36%.

Яровий також зазначив, що простежується позитивна динаміка і щодо статистики розкриття злочинів.

При цьому чиновник вважає, що передумовою для поліпшення криміногенної ситуації в Україні стала реформа поліції.

Однак наскільки б заспокійливими не виглядали цифри на папері в реальності українцям все частіше доводиться чути про бездіяльність правоохоронців, халатне ставлення до своїх обов’язків, невміння швидко розібратися з порушниками закону, відсутність профілактичної роботи.

Зокрема, на фоні таких оптимістичних заяв Ярового символічним є зухвале пограбування серед білого дня в Одесі на ринку промтоварів "7 кілометр". Злочинці із застосуванням вогнепальної зброї напали на підприємців із Києва, побили їх, забрали велику суму грошей і втекли з місця події.

Також показовою є ситуація в одному з київських районів, де днями поліцейські розстріляли вантажівку, за допомогою якої місцевий житель намагався прогнати рейдерів, які вирубували ліс.

Крім того, досі залишаються нерозкритими десятки резонансних справ, про які МВС не поспішає згадувати, адже представники чинної влади неодноразово заявляли, що розкриття цих злочинів – справа честі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram