Цього тижня на Грушевського буде гаряче
Загрузка плеера...

Перед канікулами останні дні роботи депутатів під куполом на Грушевського обіцяють бути багатими на події. Причому гаряче буде не тільки в самому парламенті, а й під стінами Верховної Ради.

Олександра Дрік, голова ГО "Громадський люстраційний комітет":

"Протягом всього періоду існування українського парламенту депутатську недоторканність використовували як захист, щоб убезпечити себе від будь-яких покарань. Народного депутата неможливо затримати на місці злочину, його неможливо арештувати, навіть якщо він отримує хабар, неможливо проводити слідчі дії, правоохоронні органи, навіть якщо є конкретні факти, повинні просити дозволу у парламенту, де сидить більшість, пов’язана круговою порукою".

Оскільки топ-темою цього тижня стало зняття недоторканності з низки народних обранців, то саме цього з самого ранку і прийшли вимагати люди від депутатів.

Олександра Дрік, голова ГО "Громадський люстраційний комітет":

"Що таке недоторканність? Це імунітет, яким користуються для того, щоб наживатися на державі. Депутатська недоторканність повинна бути знята з тих шести депутатів. Вона має бути знята сьогодні. Сьогодні має бути знята недоторканність з шести народних депутатів. Завтра має бути знята недоторканність з усіх, тому що цю недоторканність депутати використовують не для того, щоб служити інтересам держави, а для того, щоб захищати власні інтереси, і наживатися далі на країні".

Ні для кого не секрет, що у вищих ешелонах нашої влади давно панує кругова порука. Достатньо притягнути до відповідальності одного – і весь "картковий будиночок" розвалиться.

Зараз не один народний обранець переживає, що стане наступним фігурантом корупційних розслідувань. Тож не виключено, що усі нинішні гучні заяви української влади – просто черговий піар-хід перед канікулами.

Цього пленарного тижня українська влада має нагоду або взятися за вирішення бодай одного з ключових питань порядку денного, або, традиційно, все розвалити під час голосування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram