Столичні судді нагріли руки на службовому житлі
Загрузка плеера...

Пожадливість представників судової гілки влади часом шокує більше, аніж корупція чиновників найвищого рангу. Служителі Феміди, що працюють у Окружному адміністративному суді міста Києва, провернули оборудку, завдяки якій змогли отримати чималі гроші за квартири, що були виділені їм державою як службове житло.

За повідомленням журналіста Дениса Бігуса, п’ять людей в мантіях змусили голову свого суду Павла Вовка звернутися до районних адміністрацій з вимогою надати їм право приватизації квартир. Підставою для цього нібито стала відсутність ремонту у переданих їм у користування об’єктах нерухомості. Судді не захотіли вкладатися у облаштування житлового простору, що де-юре їм не належить. А після того, як документи на приватизацію були готові, вони швиденько продали квартири і нажилися на кількасот тисяч гривень кожен. 

Імена "героїв" – Олена Власенкова, Андрій Федорчук, Євген Аблов, Ігор Погрібніченко та Віталій Амельохін. Щонайменше троє з них володіють не лише столичним житлом, але й котеджами у престижних населених пунктах передмістя. Виникає питання: нащо чинній владі було кричати про початок повномасштабної судової реформи, якщо випадки, подібні зазначеному, – це не виняток, а тенденція?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram