Україна братиме в іноземців біометрику
Загрузка плеера...

Україна введе біометричний контроль для всіх іноземців, які перетинають державний кордон. Про це на засіданні Ради національної безпеки та оборони заявив глава держави Петро Порошенко.

Петро Порошенко, Президент України:

"Ми маємо зняти біометричні дані, включаючи відбитки пальців, цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом".

За словами Президента, необхідні кошти мають бути виділені Державній прикордонній службі, щоб вона технічно забезпечила виконання цього рішення.

Водночас секретар РНБО Олександр Турчинов уточнив, що біометричний контроль для іноземців на кордоні має запрацювати до 1 січня 2018 року.

Він також наголосив, що зняття біометричних даних стосується громадян інших країн та осіб без громадянства, крім держав, із якими Україна має відповідну угоду, "тобто зрозуміло, що в першу чергу, це стосуватиметься російських громадян".

Крім того, Турчинов додав, що з 2018 року в Україні планується введення електронної системи попередньої реєстрації громадян РФ, які планують перетнути українсько-російський кордон.

Повідомляється, що для створення системи перевірки біометричних даних іноземців виділять 300 млн гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram