Візит Трампа до Лондона переносять на рік
Загрузка плеера...

Здається, у питанні приїзду президента США Дональда Трампа до Сполученого Королівства остаточно поставлено крапку. До кінця цього року офіційний візит, проти якого виступили майже два мільйони підданих Її Величності Єлизавети II, не відбудеться. Втім, вже у 2018 році республіканець майже певно відвідає Лондон, де матиме аудієнцію з Королевою.

Про перенесення резонансного візиту повідомив телеканал Sky News з посиланням на джерела у британському уряді. Журналісти також переконані, що одна з найбільш очікуваних подій у світовій політиці буде залежати від каденції прем’єр-міністра Терези Мей. Лідерка консерваторів запросила Трампа ще у січні під час перебування у Вашингтоні. Однак її усунення з посади голови Кабінету може суттєво змінити плани, оскільки немає гарантій, що новий очільник уряду радо вітатиме президента Сполучених Штатів.

Цікаво, що неофіційний приїзд хазяїна Білого дому до Британії може статися значно раніше, аніж у 2018 році. Справа в тому, що Трампу належать два поля для гольфа, розташовані у Шотландії. Тож замість політичних ігор він може зайнятися на Туманному Альбіоні "спортом аристократів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram