Псевдореформа Супрун дісталася "Охматдиту"
Загрузка плеера...

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун продовжує планомірну кампанію зі знищення вітчизняної медицини. Урядове відомство повідомило Національну дитячу спеціалізовану лікарню "Охматдит" про необхідність введення платних послуг.

Голова профільного комітету Верховної Ради Ольга Богомолець назвала рішення акредитаційної комісії МОЗ "нерозумінням критичності помилок виконавчої влади". За її словами, більшість людей не здатні оплачувати вторинну і третинну медичну допомогу, яку надає "Охматдит". Позбавити один з кращих медичних закладів країни гарантованого лікування та перевести його на бізнес-модель – це, на думку пані Богомолець, управлінська катастрофа.

Завідувач відділу трансплантації кісткового мозку Олег Рижак звернув увагу представників ЗМІ на непрофесіоналізм акредитаційної комісії, що ухвалила скандальне рішення. Зокрема, "Охматдиту" було рекомендовано створити реєстр неспоріднених донорів, який вже давно існує, але завдяки халатності влади не функціонує належним чином.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram