Люксембуржець шокував Ґрунтового короля

На Вімблдонському турнірі в Лондоні сталася найгучніша сенсація – зачохлив ракетку 10-разовий переможець "Роллан-Гаррос" Рафаель Надаль. Іспанець у неймовірному п’ятисетовому поєдинку поступився представнику Люксембургу Жилю Мюллеру.

Двадцять шостий номер світового рейтингу несподівано легко виграв перші дві партії – 6:3, 6:4. Після цього Надаль немов прокинувся. Рафа почав тиснути і зрівняв рахунок, перевівши матч у вирішальний сет. Здавалося, психологічна перевага була на боці Ґрунтового короля. Але й Мюллер виявився стійким бійцем. Оскільки регламент змагань не передбачає тай-брейку в останній партії, дуель затягнулася. Лише у 28-ому геймі п’ятого сету Жилю нарешті вдалося зробити брейк і отримати омріяну путівку до чвертьфіналу.

Порівняно з п’ятигодинним трилером Надаля та люксембуржця, матчі Енді Маррея та Роджера Федерера були грою в одні ворота. Француз Бенуа Пер намагався створити шотландцеві проблеми потужним бекхендом, але лицар Ордену Британської імперії був вправнішим – 7:6, 6:4, 6:4. А Великий Швейцарець якось аж надто легко впорався з супротивом болгарина Григора Димитрова – 6:4, 6:2 та 6:4. Новак Джоковіч свій матч четвертого кола з Адріаном Маннаріно розпочати у понеділок так і не встиг.