Столичний дельфінарій опинився під арештом
Загрузка плеера...

Будівля київського дельфінарію "Немо", розташована поблизу станції метро "Іподром", арештована за рішенням суду. Служителі Феміди задовольнили клопотання прокуратури, яка просила визнати двоповерхову споруду та землю, на якій вона стоїть, речовими доказами у кримінальній справі.

Досудове розслідування розпочалося ще у 2014 році. Товариства з обмеженою відповідальністю "Ардал" та "Нерум" звинувачують у нецільовому використанні земельної ділянки. За умовами договору купівлі-продажу, на місці дельфінарію мав бути автозаправний комплекс. Прокуратура побачила в діях підприємців ознаки злочинів, що відповідають одразу кільком статтям Кримінального кодексу України. Зокрема, йдеться про шахрайство в особливо великих розмірах, підробку документів та зловживання владою чи службовим становищем.

Суд постановив заборонити будь-якій зі сторін розпоряджатися земельною ділянкою чи використовувати розміщені на ній будівельні споруди, поки триває слідство. Раніше керівництво дельфінарію повідомляло про конфіскацію майна, яку проводили співробітники правоохоронних органів. Ці дії вони розцінили як такі що суперечать чинному законодавству.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram