Саміт закінчився – проблеми залишилися
Загрузка плеера...

Німецькі правоохоронці підбили основні підсумки протистоянь з антиглобалістами під час проведення саміту G20 у Гамбурзі.

Як повідомив керівник операції із забезпечення порядку в місті Гартмут Дудде, внаслідок зіткнень демонстрантів із поліцією поранення отримали майже півтисячі стражів порядку.

Інформації про кількість постраждалих серед демонстрантів та випадкових перехожих поліція навести не може, оскільки багато людей не зверталося за допомогою до лікарів.

У поліції також поінформували, що в ході зіткнень було затримано 186 людей, ще 225 осіб узяли під варту.

Крім того, співробітники німецьких правоохоронних органів затримали понад 650 розшукуваних злочинців під час перевірок на кордоні країни, що були введені у зв’язку із самітом G20.

Нагадаємо, що в Гамбурзі перед самітом G20 і під час його проведення відбулися масштабні зіткнення між антиглобалістами та поліцією. Протестувальники виступали проти політики Великої двадцятки, зокрема у ставленні до довкілля.

Водночас дії антиглобалістів ніяк не завадили світовим лідерам провести зустрічі й обговорити актуальні питання. Головними темами нинішнього саміту були кліматичні зміни та глобальна торгівля. Більшість учасників виступили з критикою торгового протекціонізму, до якого схильні США.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram