Генсек ООН пообіцяв Україні підтримку заради миру
Загрузка плеера...

У неділю, 9 липня, до Києва з офіційним візитом прибув генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гуттеріш. Португалець зустрівся на Банковій з Президентом Петром Порошенком та провів разом з ним спільний брифінг.

Голова держави назвав приїзд генсека до України відправною точкою активізації участі ООН у вирішенні викликів, що постали перед нашою країною. Порошенко наголосив на необхідності реформування організації задля запобігання конфліктам та росту авторитету генерального секретаря.

В свою чергу, пан Гуттеріш переконував у тому, що ООН готова підтримати будь-які зусилля, спрямовані на вирішення довготривалої кризи в Україні. Португалець також вибачився перед переселенцями з Донбасу та окупованого Криму за недостатню фінансову підтримку з боку світової спільноти.

Окрім Президента, Гуттеріш провів бесіду зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм та міністром зовнішніх справ Павлом Клімкіним. Голова парламенту закликав генсека позбавити Російську Федерацію права вето в Раді безпеки ООН. А Клімкін подарував Гуттерішу вишиванку, зазначивши у "Твіттері", що національний український одяг дуже пасуватиме португальцеві.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram