У Стамбулі опозиція провела масштабний мітинг
Загрузка плеера...

У неділю, 9 липня, у Стамбулі опозиційна Народно-Республіканська партія провела грандіозний мітинг, який став завершенням 400-кілометрового "Маршу справедливості".

За офіційними даними, участь у заході взяло близько мільйона людей, однак організатори заявляють про майже 1 мільйон 600 тисяч протестувальників.

Лідер опозиціонерів Кемаль Кілічдароглу, виступаючи на мітингу, заявив, що 25-денний "Марш справедливості" означає "новий початок" для країни. За його словами, надалі будуть громадянські методи протесту з головами регіональних осередків, партіями, установами та окремими особами, які підтримали опозицію.

Головні вимоги до чинного уряду – це скасування режиму надзвичайного стану в країні та припинення утисків політичних опонентів глави держави Реджепа Таїпа Ердогана.

Водночас президент Туреччини звинуватив протестувальників "у співпраці з терористичними групами", маючи на увазі курдських бійців та послідовників проповідника Гюлена.

Нагадаємо, що після невдалої спроби перевороту в Туреччині вже рік тривають арешти, під час яких було взято під варту близько 50 тисяч людей. Майже 150 тисяч осіб звільнили з роботи або тимчасово усунули від виконання обов’язків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram