Ліс рубають – кулі летять
Загрузка плеера...

В Оболонському районі Києва сталася сутичка між місцевими жителями та людьми, які вирубували дерева поблизу житлових будинків.

За попередніми даними, вирубку лісу здійснювали представники організації "Відродження Водогону", які планують забудувати ділянку.

Словесна перепалка переросла в конфлікт, в результаті чого хтось із приїжджих відкрив вогонь гумовими кулями по місцевих жителях. Після цього один із місцевих сів за кермо вантажівки і протаранив кілька легкових автомобілів, на яких приїхали люди, котрі вирубували ліс.

Поліцейські, що були присутні на місці події, відкрили вогонь по вантажівці, щоб зупинити її.

Правоохоронці повідомили, що внаслідок інциденту поранених немає. Наразі затримані місцевий житель, що керував вантажівкою, та представник "Відродження Водогону". Тим людям, які вирубували ліс, вдалося втекти з місця події.

Місцеві жителі протестують проти забудови і зазначають, що конфлікт довкола ділянки триває з 2013 року. Люди наголошують, що сумніваються в законності дій забудовника.

Водночас у соцмережах активно коментують цей випадок, зауважуючи, що в цьому випадку правоохоронці знову стали на бік забудовника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram