"Миротворець" пройде кримінальне "чистилище"
Загрузка плеера...

Проти сайту "Миротворець", який курує народний депутат України Антон Геращенко, порушено карну справу. Слідчий відділ Головного управління національної поліції в Києві відкрив провадження за фактом публікації особистих даних працівників ЗМІ, які нібито були акредитовані в самопроголошених республіках на сході держави.

Злочин кваліфіковано за статтею "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів". Правоохоронці закликають усіх представників медіа, чиї прізвища та контакти були розміщені на сайті, звернутися до слідчого відділу за адресою вулиця Володимирська, 15, аби виступити в якості свідків.

Цікаво, що зазвичай активний у соціальних мережах Антон Геращенко досі жодним чином не прокоментував рішення столичної поліції про початок розслідування. Експерти припускають, що цей факт може свідчити про наявність узгодженості дій слідчих з позаштатним радником міністра внутрішніх справ.

Пан Геращенко чудово знає, що в разі визнання в суді дій модераторів сайту такими, які не містять ознак злочину, повторне порушення кримінальної справи за цією ж статтею неможливе. Тож не виключено, що нардеп прагне отримати певну юридичну легалізацію "Миротворця" для того, аби й далі публікувати особисті дані журналістів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram