Саміт G20: вуличні сутички та про що домовилися світові лідери
Загрузка плеера...

Лідерам країн "Великої двадцятки" в цілому вдалося досягти результатів з усіх питань. У рамках дводенного саміту, що відбувся у Гамбурзі, учасники ухвалили підсумкову декларацію з урахуванням особливої позиції США щодо питання клімату.

Політичні лідери домовилися протистояти корупції, істотно посилити співпрацю в питаннях міграції, створити партнерство країн G20 з Африкою, що має посприяти економічному зростанню в цьому регіоні, відтак - і боротьбі з міграцією. Також на саміті в Гамбурзі відбулися дві зустрічі, на яких топ-темою стало питання конфлікту на сході України. У підсумку Ангела Меркель висловила задоволення узгодженістю "Великої двадцятки" у вирішенні усіх питань.

Разом із тим канцлер Німеччини різко засудила насильство в ході протестів, що відбувалися під час проведення саміту G20. За інформацією правоохоронців, у вуличних пікетах взяли участь близько 12 тисяч людей. Окрім того, внаслідок сутичок протестувальників із поліцейськими було затримано 288 демонстрантів і постраждали приблизно 160 правоохоронців. Уряд Німеччини пообіцяв матеріальну допомогу усім потерпілим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram