Вірус Petya не пошкодив бази даних Мінфіну
Загрузка плеера...

У Міністерстві фінансів України заявляють, що їхні бази даних не постраждали від кібератак. Разом із тим у відомстві відсутня інформація стосовно фінансових збитків, яких зазнали українські компанії та державні установи після другого хакерського втручання. Не повідомляє Мінфін і про суму витрачених коштів на локалізацію та блокування комп’ютерного віруса-шифрувальника.

Наразі достеменно невідомо і про кількість об’єктів, які постраждали від кібератак. За оцінками експертів, загалом через вірус-здирник Україна зазнала фінансових втрат на суму еквівалентну приблизно 0,5% ВВП держави.

Нагадаємо: дві кібератаки, які сталися протягом останніх тижнів, завдали чималих збитків десяткам підприємств, компаній, фінансових установ і державних органів влади.

Попередньо встановлено, що зараження вірусом Petya відбувалося через оновлення програмного забезпечення, яке випускає компанія M.E.Doc. Після того як ця установа проігнорувала попередження правоохоронців, кіберполіція прийшла до компанії з обшуками та вилучила їхні сервери.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram