Український стартап поглинув канадську компанію
Загрузка плеера...

Знай наших! Українська компанія PetCube, що є розробником унікального пристрою для дистанційного спостереження та догляду за домашніми тваринами, купила канадського суперника PetBot.

PetCube випускає камери, завдяки яким з котами й собаками, що залишилися вдома у власника, можна розмовляти з будь-якої точки світу. Спеціалісти з американського континенту, в свою чергу, продавали відеокамери, оснащені механізмом для годування пухнастих улюбленців. Завдяки поглинанню українці планують поглибити експертизу у сфері штучного інтелекту та машинного навчання. У цьому PetCube допоможе головний інженер канадської фірми Місько Дзамба.

Вже незабаром у продажу має з’явитися гаджет Petcube Bites, що об’єднає найкращі напрацювання обох компаній. Його вже можна передзамовити в інтернеті.

PetCube починав збирати капітал шляхом краудфандингової кампанії на платформі Кікстартер. Завдяки щедрим пожертвам користувачів у розмірі 250 тисяч доларів він став найбільш успішним українським стартапом в історії. Винахідником пристрою є Олександр Нескін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram