Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 3 по 7 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 3 по 7 липня 2017 року:

В Україні відзначили 25-річчя ВМС

У кількох містах України пройшли урочистості з нагоди 25-річчя Військово-морських сил. Основні заходи відбулися в Одесі, куди прибуло керівництво Генштабу ЗСУ та командування ВМС.

Під ГПУ вимагають припинити катування ув’язнених

Активісти та колишні ув’язнені мітингували під стінами ГПУ, протестуючи проти знущань у тюрмах і колоніях. Люди вимагали розпочати розслідування фактів катувань у місцях позбавлення волі.

Отруєння будуть: 80% ресторанів порушують санітарні норми

Близько 80% закладів громадського харчування столиці працюють із порушенням санітарних норм. Близько 70% санітарних книжок працівників є сфальсифікованими.  Перевірку Держспоживслужби у Києві добровільно погодились пройти лише 1% з закладів громадського харчування.

САП не дасть спуску депутату Дейдею

САП підготує і спрямує до Верховної Ради нове подання щодо народного депутата Євгена Дейдея. Керівник САП Назар Холодницький зазначив, що засідання регламентного комітету ВР "подекуди нагадувало цирк". Холодницький наголосив, що комітет із питань регламенту "не повинен підміняти собою весь парламент".

Садовий пішов на допит через інвесторів

Мер Львова Андрій Садовий прибув до Києва на вимогу ГПУ. Мова йшла, як не дивно, не про "сміттєву блокаду", а про іншу досить резонансну справу. Держава намагається завадити голландській компанії CTP здійснювати законну діяльність на території України.

В Україну завезли сироватку від ботулізму

В Україну нарешті прибула сироватка від ботулізму, яку надала Програма розвитку ООН. Зараз завезено лише першу партію антитоксину. Препаратів має вистачити на 25 курсів лікування (один курс на людину). Сироватка допомагає від всіх типів захворювання.

МВФ поки не дасть Україні п'ятий транш

П’ятий транш від МВФ розміром 1,9 млрд дол. буде виділений Україні не раніше осені цього року. За словами Володимира Гройсмана, рішення МВФ пов'язане з тим, що парламент не провів необхідні реформи до канікул. Передовсім це стосується впровадження в Україні земельної та пенсійної реформ.

В Україні зупинена друга хвиля вірусу Petya

В Україні була зупинена друга хвиля кібератаки вірусу Petya. Кіберполіції вдалося заблокувати розсилку й активацію вірусу із серверів інформаційної системи М.Е.Doc. Правоохоронці провели обшуки й вилучити техніку компанії, оскільки М.Е.Doc після першої атаки поінформували про вразливість їхніх систем.

Луценко отримав третє "ні" від регламентного комітету

Регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання ГПУ на зняття недоторканості з народного депутата Андрія Лозового. Депутата підозрюють в ухилянні від сплати податків.  Лозовий теж мав претензії до ГПУ. Зрештою комітет не підтримав зняття недоторканості з Лозового через недостатню обґрунтованість подання Генеральної прокуратури

Кабмін підготував законопроект про приватизацію

Кабмін ухвалив законопроект про приватизацію держактивів, розроблений силами Мінекономіки та Фондом держмайна До роботи були долучені фахівці з Європейського банку реконструкції та розвитку. За словами міністра економіки, в ході підготовчих робіт чи не вперше було складено перелік об'єктів державної власності.

Добре врядування

Українська столиця має бути поділена не на райони, а на громади. Така думка була висловлена під час круглого столу. Орган місцевого самоврядування повинен детально інформувати населення про свою діяльність. Поставлені цілі повинні досягатися з мінімально можливим витрачанням фінансових і матеріальних ресурсів. Працівники органів місцевого самоврядування повинні бути не просто кваліфікованими, вони мають підвищувати свій фаховий рівень. На думку експертів,  органи місцевого самоврядування в нових громадах мають створюватись за новими принципами, які відповідають вимогам сучасного демократичного суспільства.

МАФи і мафія

У Києві невдовзі не буде малих архітектурних форм. Місто буде місцем скверів і парків. Очільник столиці пропонує власникам кіосків "вийти з тіні" та орендувати приміщення на перших поверхах будинків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram