"Укргазвидобування" знову обшукали
Загрузка плеера...

На підприємстві "Укргазвидобування" знову проводять обшуки. Прес-служба Генеральної прокуратури повідомила, що слідчі дії проводять у приміщенні регіонального підрозділу компанії. Правоохоронці посилаються на відповідне рішення Печерського райсуду столиці і повідомляють, що це – частина розслідування справи про розтрату державних коштів.

У ГПУ стверджують, що оборудку по виведенню бюджетних активів у 2016-2017 роках організували посадовці підприємства. В цей час керівники регіонального відділення уклали угоду з підрядником для проведення гідророзривних робіт у Харківській та Полтавській областях. На думку силовиків, вартість послуг комерційної фірми було сильно завищено. За тендерами, які оголосила компанія, підрядники повинні були отримати близько 400 млн грн.

Обшуки зачепили і виконавців замовлення. Зараз правоохоронці прийшли в "Укргазвидобування", щоб знайти оригінали документів з договорами та звітність про виконання робіт. У компанії запевнили, що готові до співпраці з правоохоронними органами, і пояснили, що папери стосуються контактів з білоруськими та румунськими партнерами підприємства. Втім, представники "Укргазвидобування" зауважили, що вилучення документів може дестабілізувати роботу компанії. Тут вкотре поскаржились на те, що з рахунків підприємства досі не зняли арешт, накладений наприкінці травня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram