Поліція продовжує калічити людей
Загрузка плеера...

Внаслідок непрофесійних дій патрульних поліцейських вчергове постраждала безневинна людина. Ввечері 6 липня автомобіль правоохоронців у Львові збив жінку, що переходила дорогу у встановленому місці по "зебрі".

Інцидент стався на площі Старий Ринок. За словами начальника управління поліції Львова Романа Пилипенко, патрульні їхали на виклик до місця масової бійки. Проблискові маячки були ввімкнені, тож провину за ДТП службовець покладає на постраждалу. Копи, які здійснили наїзд, стверджують, що жінка перебувала у так званій "сліпій зоні", тобто, при повороті вони не могли її бачити.

Місцева жителька потрапила до лікарні із забоями голови та м’яких тканин. Судячи з опублікованих фотографій автомобіля, удар був досить сильний – на бампері залишилися помітні пошкодження. Роман Пилипенко переконує, що після надання медичної допомоги жінка повернулася додому. На місце події прибув слідчий прокуратури, який зафіксував інцидент. Протокол буде передано до Києва, де мають призначити службову перевірку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram