"Реформаторські" проекти стають "дауншифтерами"
Загрузка плеера...

В українському політикумі з’явилося нове поняття – партії-"дауншифтери". Мова йде про сили, які в певний час мали високий рейтинг та потенціал, а зараз на тлі скандалів та бездіяльності втрачають не лише довіру громадян, але й фінансову підтримку спонсорів.

Яскравий приклад – Об’єднання "Самопоміч" Андрія Садового. Мер Львова через епопею з вивозом сміття з реального претендента на президентське крісло перетворився на аутсайдера. Серйозно послабилися й позиції його політичного проекту. Показові виступи соратників Садового – скажімо, голодування Олега Березюка та Оксани Сироїд, – не призвели до поліпшення ситуації. На переконання політолога Тараса Чорновола, "Самопоміч" зараз не має стабільних спонсорів, і її шанси на повторне потрапляння до Верховної Ради тануть на очах.

"Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі вже можна назвати одним з найбільших провалів 2017 року. Екс-губернатор Одещини декілька разів був названий соціологами політиком з найвищим рівнем довіри – тепер же його рейтинг не перевищує жалюгідних 1,5%. З таким показником не дивно, що власники капіталу не вишиковуються у черги, аби вкласти свої гроші у партію.

Ще одна сила, яка наближається до дна – Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Націоналісти втратили не лише фракцію в парламенті, але й позицію у обласних та місцевих радах. І ні фінансових, ні ідеологічних засобів повернення старого успіху у пана Тягнибока немає.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram