Під час акції біля Кабміну Porshe наїхав на людей
Загрузка плеера...

У четвер біля будівлі Кабміну відбувся протест пенсіонерів міністерства внутрішніх справ. Вони перекрили вулицю перед будинком уряду, вимагаючи перерахування пенсій. Колишні працівники силового відомства вже не вперше виходять на вулиці. За їх словами, після реформи міністерства їх виплати не підвищились.

Цього разу під час акції виникла штовханина між демонстрантами і бійцями Нацгвардії, інших зіткнень не було. Протест завершився б спокійно, аби не одна пригода.

Автомобіль Porshe Panamera в’їхав прямо у натовп, машина переїхала ногу одного з учасників акції. У ЗМІ припустили, що водій авто міг так "помститись" за те, що демонстранти перекрили проїжджу частину.

Демонстранти бурхливо відреагували на цей вчинок. У Porshe почали кидати каміння, авто оточили. Люди розбили лобове скло та пробили колеса. Пенсіонери МВС стверджують, що почули запах алкоголю від водія. Втім, скоро автомобіль взяли у кільце бійці батальйону спецпризначення. Ким виявився водій автомобіля, правоохоронці поки не повідомили.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram