Депутати без конкурсу отримали рекламні площі
Загрузка плеера...

Журналістам програми "Схеми" вдалося виявити факт порушення аеропортом "Бориспіль" тендерного законодавства. Керівництво головних повітряних воріт столиці без проведення конкурсу надало право на розміщення рекламної продукції на території летовища компанії "Ін Лайн".

Згідно з даними реєстру юридичних осіб, ця фірма має спільні контакти з благодійним фондом народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Березенка. Окрім того, під тією ж назвою, але з використанням дефісу, зареєстроване товариство з обмеженою відповідальністю, 25% якого до квітня цього року належало сестрі ще одного обранця Ігоря Кононенка. Телефон цієї компанії також збігається з ТОВ "Ін Лайн".

Таким чином, "Бориспіль" в обхід стандартної процедури надав надзвичайно прибуткові рекламні площі в розпорядження людей, близько пов’язаних з парламентарями з пропрезидентської політсили. Доказом цього є ще й той факт, що одразу після звернення журналістів до депутатів за роз’ясненням ситуації номери телефонів компаній змінилися. Безумовно, обставинами цієї оборудки мають зацікавитися правоохоронні органи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram