Янукович – пас, хоча суд триватиме
Загрузка плеера...

Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що відмовляється від участі у судовому розгляді справи про державну зраду. Про це він повідомив у своєму відеозверненні. "Легітимний" заявив, що його права порушують, а справу сфальсифікували, і висловив переконання у тому, що Генеральна прокуратура тисне на суддів. У цьому ж зверненні Янукович заявив, що нинішня українська влада здійснює геноцид власного народу, а на нього просто намагаються скласти провину за усі державні проблеми. Крім того, президент-утікач натякнув, що за нього українцям жилось краще.

Зазначимо, що на 6 липня було призначено черговий розгляд справи у Оболонському суді. Втім, адвокати звинувачуваного не стали брати учать у слуханні. Справа в тому, що Янукович відмовився від послуг своїх захисників. Один з них, Віталій Сердюк, заявив, що перед цим його колишньому підзахисному відмовили від участі у процесі через відеозв’язок. Ба більше, на думку Сердюка, небажання Януковича брати участь у процесі автоматично робить всі рішення суду недійсними.

В той же час Марк Фейгін – російський адвокат, що вів справи Савченко, Сущенка і Джемільова – заявив, що рішення суду не втратить своєї юридичної сили. Судді перенесли засідання у справі на 12 липня, проте встигли призначити підозрюваному державного захисника.

У прокуратурі уже відреагували на заяву "легітимного". Прокурор головної військової прокуратури ГПУ Руслан Кравченко стверджує, що всі дії Януковича – це спроба максимально затягнути процес. Крім того, правоохоронці спростували слова екс-президента про те, що йому не дали вийти на відоезв’язок. Тут запевняють, що політичний утікач сам відмовився від наданої йому можливості.

Нагадаємо, у листопаді минулого року голова ГПУ Юрій Луценко оголосив Януковичу про підозру у державній зраді.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram