Трамп вимагає від Росії припинення дестабілізації
Загрузка плеера...

Напередодні саміту G20 у Гамбурзі президент США Дональд Трамп прибув до Варшави, аби взяти участь у зустрічі країн групи "Три моря". Разом зі своїм польським колегою Анджеєм Дудою республіканець поклав квіти до монументу Варшавському повстанню. Після цього господар Білого дому виступив з промовою, у якій говорив не лише про відносини між США та Польщею, але й про загальну геополітичну ситуацію.

Зокрема, Трамп зазначив, що Америка разом зі своїми партнерами з Північноатлантичного альянсу працює над відповіддю на дії Росії. Президент закликав країну-агресора припинити дестабілізуючу активність в Україні та інших державах, а також не підтримувати ворожі режими, включаючи Сирію та Іран. Разом з тим, Дональд Трамп запрошує Кремль приєднатися до товариства відповідальних націй у боротьбі зі спільними опонентами та захисті цивілізації.

Нагадаємо, що 7 липня Президент США планує зустрітися з Владіміром Путіним. Під час розмови лідери двох держав мають обговорити ситуацію у Сирії та Україні. У Кремлі заявляють, що Путін навряд чи встигне викласти Трампу своє бачення конфліктів через обмеження у часі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram