"Бориспіль" грає на руку МАУ
Загрузка плеера...

5 липня генеральний директор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін повідомив про підписання договору з ірландським лоукостером Ryanair зі свого боку та направлення тексту угоди до центрального офісу компанії. Ознайомившись з нинішньою версією контракту, спеціалісти з авіаційного права в один голос заявляють: керівництво головних повітряних воріт столиці намагається зірвати переговори.

Документ не враховує одне з ключових побажань перевізника – аби знижка 80% надавалася на рейси з Києва до Лондона. Пан Рябікін аргументує відмову тим, що цей напрям не є новим для "Борисполя". Експерти ж переконані: аеропорт зумисне не хоче компромісу з цього питання, аби викликати різку реакцію Ryanair і, в перспективі, не допустити їх на український ринок. Замовником цього демаршу є компанія "Міжнародні Авіалінії України", що не бажає втрачати свій майже монопольний статус.

За прогнозами, переговори перейдуть у стадію, коли ірландці використовуватимуть політичний ресурс у вигляді підтримки Міністерства інфраструктури, а "Бориспіль" наполягатиме на економічно обґрунтованих умовах. Тож питання, чи зможуть українці з вересня літати до Лондона, Стокгольма, Манчестера та Ейндховена задешево, поки залишається відкритим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram