Депутат пересяде на велосипед через пияцтво
Загрузка плеера...

Народний депутат України, член парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Павло Різаненко позбавлений водійських прав строком на 1 рік. Деснянський суд столиці визнав політика винним в адміністративному правопорушенні – перебуванні за кермом транспортного засобу у нетверезому стані.

Інцидент стався наприкінці травня. За словами самого народного обранця, поліція зупинила його автомобіль, оскільки помилково вважала, що він перебуває у розшуку. Пізніше правоохоронці визнали свою помилку, але помітили у депутата ознаки сп’яніння. Медичний тест показав, що у крові Різаненка вміст алкоголю складав 0,27 проміле. Згідно з правилами дорожнього руху, допустимим є показник 0,2.

Окрім призупинення водійської ліцензії суд покарав нардепа штрафом у розмірі 10 тисяч 200 гривень. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Різаненко написав, що вважає вирок Феміди великою перемогою правосуддя та доказом того, що порушників більше не ділять на "звичайних" та "привілейованих". На додачу нардеп пожартував, що вже попросив дружину подарувати йому велосипед.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram