В Україні створюють поліцейську академію
Загрузка плеера...

Голова Національної поліції України Сергій Князєв підписав наказ про створення поліцейської академії. За словами чиновника, основною метою створення нового вищого навчального закладу – зменшення кількості браку при відборі кандидатів на службу, адже з часом люди розчаровуються в роботі поліцейського і романтика дуже швидко закінчується.

Також Князєв вважає, що з часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, незацікавлених у кінцевому результаті та невмотивованих чиновників у поліцейській формі.

У прес-службі Нацполіції зазначають, що поліцейська академія розташовуватиметься у Києві по вулиці Народного ополчення, 9. Перший набір складатиме 500 поліцейських. Надалі щорічно планують зараховувати від 1000 до 1200 курсантів.

Випускники зможуть працювати патрульним або на інших рядових посадах, крім деяких специфічних підрозділів. За бажанням та при наявності професійних якостей у патрульного з досвідом від 1 до 3 років його можуть рекомендувати для навчання у вишах системи МВС.

Нагадаємо, що нову поліцію в Україні запроваджено з 4 липня 2015 року. Окрім звичайних патрулів, у деяких населених пунктах діють річкова поліція, велопатрулі та групи швидкого реагування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram