Лідерам G20 покажуть обличчя героїв
Загрузка плеера...

Німецький Гамбург готується до саміту лідерів "Великої двадцятки" не лише посиленими заходами безпеки. У місті з’явилися білборди із зображенням українських воїнів. На плакатах є надпис "Українська армія на захисті кордонів цивілізації", а також заклик поглянути цим мужнім людям в обличчя.

Проект було ініційовано Українським кризовим медіа-центром спільно з Посольством нашої держави у Сполучених Штатах. Портрети солдатів, волонтерів, медиків та інших патріотів зробив у вересні 2016 року фотограф Роман Ніколаєв. Історії про всіх зображених на білбордах людей можна прочитати на спеціальному сайті herofaces.org, що функціонує англійською мовою.

За словами співзасновника кризового медіа-центру Геннадія Курочки, мета проекту – нагадати лідерам найвпливовіших країн світу про те, що Україна віддала ядерний арсенал в обмін на гарантію безпеки, а зараз змушена захищатися від вторгнення країни, що підписувала Будапештський меморандум. Автори сподіваються, що світлини надихнуть учасників G20 до рішучих заходів щодо припинення протиправних дій Росії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram