Лещенко заявив про компрометацію СБУ
Загрузка плеера...

Народний депутат Сергій Лещенко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook інформацію, що завдає серйозного удару репутації Служби безпеки України. За словами члена фракції "БПП", підлеглі Василя Грицака замість боротьби проти російських спецслужб займаються оборудками рівня кишенькових злодіїв.

Київська підприємець Інна Муравйова поскаржилася нардепові на те, що співробітники СБУ чинять на неї тиск. Під час обшуку в офісі її компанії були вилучені техніка, гроші та талони на бензин. Через деякий час жінці вдалося отримати відеозапис, який підтверджує, що один зі службовців використав конфісковане майно в особистих цілях. Зокрема, розплачувався талонами на автозаправній станції за обслуговування приватної машини. Підприємець впізнала учасника обшуків, а згодом звернулася до мережі АЗС та впевнилася у тому, що ним були використані саме її талони.

Сергій Лещенко вважає, що надане пані Муравйовою відео – це вирок усій Службі безпеки. Депутат закликає Василя Грицака негайно назначити розслідування або ж розділити відповідальність за цей інцидент. Також Лещенко має намір звернутися з поданнями до правоохоронних структур.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram