МЗС закликало Польщу до стриманості
Загрузка плеера...

Більше доби знадобилося вітчизняному Міністерству зовнішніх справ, аби відреагувати на заяву польського чиновника Вітольда Ващиковського щодо вступу України до ЄС. Голова МЗС республіки попередив, що за наявності невирішених історичних питань Польща накладе вето на приєднання нашої країни до єдиного європейського простору. У середу посла Яна Пєкло запросили до будівлі на Михайлівській площі у Києві задля надання роз’яснень.

Згідно з повідомлення прес-служби Міністерства, українські дипломати висловили своє розчарування щодо слів представника зовнішньополітичного відомства дружньої держави. Панові послу пояснили, що лише спільними зусиллями Україна та Польща здатні будувати європейське майбутнє. Ставити один одному умови в обставинах, коли українські війська захищають терени цивілізації від російського військового вторгнення, є несвоєчасним та недоречним.

МЗС закликало до стриманості у висловлюваннях та відмови від політизації спільного минулого двох країн, яка є вигідною виключно агресорові.  На переконання Павла Клімкіна та його підлеглих, оцінка історичних подій є завданням кваліфікованих науковців, а не дипломатів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram