В ООН обговорили ракетні запуски КНДР
Загрузка плеера...

У середу, 5 липня, Рада безпеки ООН провела екстрене відкрите засідання, на якому обговорила питання про останній запуск КНДР міжконтинентальної балістичної ракети.

При цьому в ООН заявили, що перед запуском Пхеньян не відправляв жодних повідомлень міжнародним організаціям, відповідальним за безпеку в аерокосмічній та морської сферах.

Постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі поінформувала, що Сполучені Штати працюють над проектом резолюції, що передбачає посилення санкцій проти КНДР.

Нові обмеження можуть бути спрямовані проти країн, які продовжують торгувати з Північною Кореєю. Крім того, пропонується введення нових обмежень на експорт нафти у КНДР, посилення повітряних та морських санкцій.

Гейлі наголосила, що Пхеньян закриває шляхи для дипломатичного вирішення питання. Також вона додала, що США готові застосувати військову силу, якщо це буде потрібно, але вважають "за краще не йти в цьому напрямі".

Водночас представник Росії Володимир Сафронков заявив, що Москва засуджує дії Пхеньяна, але не підтримує нових обмежувальних заходів, оскільки санкції не допоможуть вирішити проблему. Військовий варіант щодо КНДР Росія вважає неприпустимим.

Нагадаємо, що напередодні Північна Корея провела запуск міжконтинентальної балістичної ракети зі свого східного узбережжя в напрямку Японського моря. У США визнали, що ця ракета здатна долетіти до Аляски.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин назвав запуск "подарунком американцям до Дня незалежності". До цього він неодноразово заявляв, що країна нарощуватиме свій ударний ядерний потенціал.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram